پریز دیواری فیبارو در هوشمندسازی ساختمان

پریز دیواری فیبارو در هوشمندسازی ساختمان BMS پریزی منحصر به فرد با سنجش هوشمند میزان مصرف است. تشخیص وضعیت، ایجاد زمانبندی برای وسایل برقی ، تعیین میزان مصرف در بازه های زمانی مختلف و کنترل از آن راه دور بخشی از ویژگیهای این پریز کوچک و زیباست. این پریز هوشمند اجازه اندازه گیزی میزان مصرف دقیق تمامی دستگاههای الکترونیکی با میزان مصرف حداکثر 2.5 کیلووات را برای شما فراهم می نماید.

ویژگی های پریز دیواری فیبارو در هوشمندسازی ساختمان BMS

ابزاری بسیار پیچیده

پریز دیواری فیبارو در هوشمندسازی ساختمان BMS با قابلیت اندازه­ گیری توان مصرفی ابزاری هوشمند، کاربری ساده، نصب ساده، بسیار کوچک، بسیار کارآمد و با قابلیت کنترل خروجی می­باشند. این پریز برق پرکاربرد در مواقعی که قصد کنترل و مدیریت تجهیزات الکترونیکی را داشته باشید بکار خواهد آمد، در حالی که امکان مشاهده میزان مصرف و مدیریت مصرف انرژی را در خانه در اختیار شما قرار خواهد داد.

کم حجم و زیبا

پریز دیواری فیبارو در هوشمندسازی ساختمان BMS دستگاهی بسیار کوچک و بسیار کارآمد در بین انواع مشابه موجود در بازارهای جهانی می­باشد.

طراحی زیبای آن بطوری است که بطور کامل برروی پریزهای موجود نصب شده و بر زیبایی محیط خواهد افزود.

نصب ساده و بسیار آسان

برای نصب پریز دیواری فیبارو در هوشمندسازی ساختمان BMS نیازی به ابزارهای نصب و سیم کشی وجود ندارد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که درب جعبه را باز کرده و پریز را در جای خود نصب کرده و دستگاه برقی خود را به آن بزنید. رابط کاربری بسیار ساده راه کار بسیار ساده ­ای برای اضافه کردن آن به تجهیزات هوشمند فیبارو Fibaro Smart Home در اختیار قرار خواهد داد.

کنترل مصرف کننده ها

WallPlug  فیبارو یکی از انواع قطعات مینیاتوری است که به شما اجازه میدهد مقدار برق مصرفی را کنترل کنید.

تغییر در رنگ LED  روی آن شما را در رابطه با جریان بار وسیله الکتریکی آگاه می سازد.علاوه بر آن، سنسور درجه حرارت تعبیه شده در آن با چشمک زدن هنگامی که دما از ۵۵ درجه تجاوز کند، به شما اخطار می دهد یا هنگامی که بار مصرفی از  ۲٫۵KW نیز بیشتر شود شما را آگاه می کند.

اگر هر مصرف کننده الکتریکی موجود در خانه ی شما به هر دلیلی مشکلی برایش پیش آید مثلاً اتصالی کند، Wall Plug فیبارو آن مشکل را تشخیص داده و از آسیب های دیگر به دستگاه جلوگیری می کند و به شما گزارش های کامل را ارسال کند.

نحوه اتصال به شبکه 

پریز هوشمند یک مشخصه بی نظیر دارد و آن پوشش دهی شبکه Z-Wave  می باشد.

این پروسه با فشردن دکمه ی روی آن آغاز می شود.(هنگامی که نوار LED آن بنفش شد، شما را از حالت تست با خبر می کند)

پریز هوشمند را به دستگاه بازی یا تلویزیون کودکان خود متصل کنید.(شما می توانید بصورت آنلاین و ریموت وار  عملکرد این دستگاه ها را تحت نظارت خود داشته باشید)

شما می توانید پریز را به صورت وایرلس به روز رسانی کنید.(با انتخاب گزینه آپدیت در Home Center بدون جدا کردن پریز و فقط کافیست گزینه Update  را فشار دهید)

 

 

پریز دیواری فیبارو در هوشمندسازی ساختمان BMS

تماس بگیرید