انتقال تصوير دوربین مداربسته از طريق اينترنت

این کار به دو روش با استفاده از اینترنت با DVR اختصاصی برای تمام دستگاه ها و یا به روش p2p بدون نیاز به IP اختصاصی که در برخی مدل های DVR این امکان میسر است صورت میگیرد و روش کار بسته به نوع DVR کمی متفاوت است چون نرم افزارهای مورد نیاز در DVR های مختلف تفاوت دارد که معمولا بصورت یک CD در جعبه DVR موجود است .

تجهیزات لازم انتقال تصوير دوربین مداربسته از طريق اينترنت

*سیستم دوربین مدار بسته با قابلیت روش p2p

*شبکه اینترنت با حداقل سرعت mb512

*سیستم کامپیوتر یا لب تاب با اتصال به اینترنت

ابتدا DVR را به شبکه اینترنت وصل کرده و از اتصال آن از طریق منوی DVR مطمئن شوید . وارد منوی آن شده و تنها تنظیم مورد نیاز فعال کردن روش p2p یا cloud می باشد . و cloud ID را یادداشت می کنیم .

سپس نرم افزار مربوطه که هم نسخه ویندوز و هم اندروید و IOS آن معمولا همراه سیستم می باشد و یا از طریق اینترنت قابل دانلود است را بر روی گوشی یا لب تاب نصب می کنیم و با تعیین یک نام و روز دلخواه وارد نرم افزار می شویم و در آنجا با وارد کردن cloud ID و یا استفاده از گزینه searchcloud به DVR دسترسی پیدا کرده و تصاویر دوربین ها را می بینیم در این نرم افزار ها دسترسی به فایل های ضبط شده روی DVR نداریم ولی میتوانیم بر روی موبایل یا لب تاب از تصاویر عکس گرفته و یا قسمتی را ضبط کنیم .

مزایای انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

کاهش میزان سرقت و خرابکاری توسط مشتریان و کارکنان

افزایش بهره وری کارکنان

فعال شدن سیستم هشدار دهنده خطر به هنگام سرقت مسلحانه، ورود غیر مجاز، وقوع حادثه و… در گوشی موبایل.

توانایی نظارت بر فعالیت افراد موجود در خانه و محل کار، از راه دور، مثل نظارت بر فعالیت کودکان و حیوانات خانگی امکان چک کردن هشدارهای اشتباه ارسالی توسط سیستم مداربسته

 

در این زمینه، اپلیکیشن های زیادی برای گوشی های هوشمند اندروید و ios  موجود هستند.

اکثر این اپلیکیشن ها به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته اند.

نحوه انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل برای هر کدام از این اپلیکشن ها متفاوت است.(اساس کار همه آن ها یکسان است)

انتقال تصویر(روش p2p)

تماس بگیرید