محصولات شرکت توسعه ارتباط مهندسین تلو

Mitsubishi-Melsec-F-Series

 این گروه از پی ال سی میتسوبیشی(Mitsubishi-Melsec-F-Series) به گروه plc کامپکت یا  مقرون به صرفه معروف است که ویژگی ها و پیکربندی سیستم انعطاف پذیر را در اندازه مختلف به کاربر ارائه می نماید.
پی ال سی های سری MELSEC-F شامل منبع تغذیه ، واحد پردازشگر CPU و ورودی خروجی I/O در یک واحد کوچک است و در عین حال کاملا مطابق با نیازهای متنوع از انواع برنامه های کاربردی  با آیتم های مختلف برای نیاز کاربران(افزایش ورودی خروجی ، آنالوگ ، تشخیص موقعیت و شبکه ) قابل گسترش است.
در حال حاضر بیش از 30 سال از زمانی که شرکت میتسوبیشی الکتریک اولین PLC کامپکت را در بازار اروپا ارائه کرده است می گذرد . از آن زمان شرکت میتسوبیشی به یکی از شرکت های بزرگ جهانی در این بخش تبدیل شده است  .
پی ال سی های سری MELSEC-F میتسوبیشی با ابعاد کوچک و هزینه مقرون به صرفه آینده  درخشان  جدیدی در اتوماسیون صنعتی باز کرده اند. بسیاری از برنامه های کاربردی  که زمانی  بعنوان یگ گزینه اتوماسیون صنعتی مطرح نبوده هم اکنون با استفاده از مزایای بسیار این گروه پی ال سی به راحتی قابل پیاده سازی می باشد.

Mitsubishi-Melsec-Q-series

این گروه از پی ال سی ها که به سری Mitsubishi-Melsec-Q-series معروف است دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که با استانداردهای جدید برای اتوماسیون صنعتی طراحی شده است. در سری MELSEC–Q ار تکنولوژی Multiprocessor  بهره گرفته شده است.  دراین سری ،CPU  در انواع و اندازه های متفاوت قابل ارائه میباشد تا به بهترین وجه نیازهای برنامه خاص خود را برآورده سازد. ماژول های  I/O، سیستم کنترل را به دستگاه های ورودی و خروجی وصل می کند. ماژول های ورودی / خروجی در انواع مختلف و در اندازه های متناسب با نیازهای سیستم در دسترس هستند.

دوربین مدار بسته

فروش دوربین مداربسته، قیمت دوربین مدار بسته، خرید و نصب دوربین مداربسته ،خرید دوربین مدار بسته،لیست قیمت دوربین مداربسته،استعلام قیمت و مشاوره: 02155437517-02155401674 از آنجایی که رفته رفته دوربین‌های مدار بسته فراگیرتر می‌شوند بنابراین صاحبین صنایع می‌توانند با استفاده از آن امنیت کارخانه، هتل، ساختمان و... خود را حفظ نمایند. همچنین صاحبان مشاغل می توانند با داشتن نظارت تصویری مناسب بهره وری کارکنان را افزایش داده و بیشتربن بهره وری را از پرسنل داشته باشند و همچنین می توانند بر تمامی ورود و خروج ها را نظارت کنند بنابراین با ما همراه باشید تا با راهنمایی ما بهترین خرید و راه اندازی دوربین مداربسته را تجربه کنید. (مشاوره و راهنمایی خرید و نصب 02155437517-02155401674) نیازهای خود را ارزیابی کنید: آیا می‌خواهید تمام رفت و آمدها را کنترل کنید؟ آیا می‌خواهید چهره‌ها، اجناس و افراد را ببینید؟ آیا به سیستم دوربین مدار بسته بی سیم نیاز دارید یا سیم دار؟ به سیستم دوربین مدار بسته داخلی نیاز دارید یا خارجی؟ آیا دوربین تحت شبکه (آی پی کمرا) به دردتان می‌خورد؟ می‌خواهید سیستمتان چند دوربین داشته باشد؟ بودجه‌تان چقدر است؟

باتری

مهمترین حفاظت یوپی اس یا شارژر از تجهیزات الکتریکی جلوگیری از قطعی تغذیه تجهیزات در زمان قطعی برق شبکه یا برق شهر می باشد و این عمل با استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری های متصل به یوپی اس(باتری های ups) انجام میگیرد. لذا استفاده از باتری مناسب در پروسه ی حفاظت از بار در درجه ی بالایی از حساسیت قرار دارد. بیشترین گروه ها در استفاده برای یوپی اس و شارژر باتری های سیلد لید اسید موسوم به باتری های خشک و باتری های نیکل کادمیوم معروف به باتری های تر می باشند. باتری های نیکل کادمیوم نسبت به باتری های سیلد اسید از قیمت بسیار بالاتری گاها تا پنج برابر برخوردار هستند و به همین دلیل استقبال از باتری های سیلد اسید بیشتر از باتری های نیکل کادمیوم می باشد ولی حقیقت این است که به لحاظ کارایی اصلا قابل مقایسه با باتری های سیلد اسید نمی باشند. البته نیاز به عملیات نگهداری ماهانه و نیاز به فضای بیشتر و آلوده بودن محیط باتریخانه از دیگر معایب باتری ها و باتریخانه های نیکل کادمیوم می باشند و در نقطه ی مقابل بی نیاز بودن از عملیات نگهداری و قیمت ارزان تر و فضای کمتر از مزیت های باتری های خشک یا سیلد اسید می باشند.

ژنراتور گازی

“ژنراتور گازسوز” یا در اصطلاح دیزل ژنراتور گازسوز که غلط مصطلح می باشد نوعی مولد الکتریسته است که سوخت مصرفی آن گاز شهری بوده.در ایران به دلیل پایین بودن قیمت حامل های انرژی از جمله گاز،یکی از پر طرفدار ترین مولدها محسوب می شود.از دیگر مزایا ژنراتور های گاز سوز صدای بسیار کم آن می باشد.شرایط نگهداری ژنراتور های گاز سوز بسیار تمیز بوده که این امر سبب شده در که در اغلب مکانهای عمومی یا مراکز درمانی مورد استفاده قرار بگیرند.البته همین امر سبب شده که قیمت مولدهای گاز سوز به مراتب بیشتر از دیزل ژنراتورها باشد.

مزیت های ژنراتور گازسوز

1 – هزينه كم نسبت به ژنراتورهای بنزینی 2 – راندمان بالاتر 3 – در دسترس بودن گاز شهری در ایران 4 – آلودگي زيست محيطي كمتر 5 – استفاده از هر دو نوع گاز CNGو LPG به عنوان سوخت

مزایای ژنراتورهای گازی سری اتوماتیک:

1.موتور برق های گازسوز در صورتی که مصرف کننده نیاز به برق اضطراری در طول شبانه روز (بویژه شب تا صبح) داشته و اپراتوری جهت روشن نمودن دستگاه وجود ندارد مانند شرکت های مخابرات،ارتباطی، سرورهای شبکه و اینترنت، شرکت های نگهداری دارو و … مفید می باشند. 2.این سری از محصولات،مجهز به سوخت رسانی اتوماتیک،ساسات اتوماتیک و کنترل کننده اتوماتیک(ATS) می باشند،بدین معنی که با قطع برق شهر،دستگاه بطور اتوماتیک پس از 25 ثانیه روشن و پس از برگشت برق شهر،خاموش می شود.(موتور برق های گازسوز اتوماتیک در مدل های CC5000 و CC6000 تکفاز و سه فاز موجود می باشد)

تماس بگیرید